Zpět na přehled aktualit
Akce, Aktuality |

Zveme vás na konferenci Brownfieldy. Proč u toho letos nesmíte chybět?

1920×1080

Neexistuje lepší místo pro setkání soukromého a veřejného sektoru nad tématem revitalizace nevyužitých lokalit než konference Brownfieldy. Unikátní akce, která se každým rokem koná v prostředí jiného brownfieldu, se uskuteční 3.června 2024 v jedinečných prostorách Automatických mlýnů v Pardubicích.

Nová kulturní čtvrť krajského města, která vznikla revitalizací brownfieldu, otevře své brány pro investory, urbanisty, architekty, starosty, developery a další odborníky. Téma letošního ročníku zní:

Brownfield jako prostor pro odvahu, kreativitu a inovace.

Těšit se můžete na bohatý program plný strhujících brownfieldových příběhů, zajímavé diskuze i komentovanou prohlídku areálu Automatických mlýnů. Chybět nebude ani dotační poradenství pro města a možnost konzultovat své projekty ze zástupci ministerstev.

  • Jak náročné je v českém prostředí realizovat odvážné, kreativní a inovativní projekty?
  • Kolik energie, peněz a času to stojí?
  • A může to být snazší? 

Z konference si odnesete mnohem více než jen odpovědi na tyto otázky. Přijďte načerpat inspiraci, sdílet své zkušenosti a diskutovat s odborníky na rozvoj brownfieldů.

Až do 31.března můžete využít zvýhodněné ceny vstupenek a zajistit si tak včas své místo na konferenci. Zástupci obcí a měst mají vstupenky za ještě dostupnější ceny.  

Konferenci Brownfieldy vám již tradičně přináší Asociace developerů spolu s le PLAN Kateřiny Kubizňákové za podpory Brownfields by CzechInvest a dalších partnerů. Podrobnosti k programu najdete na webu.

Podobné články