Zpět na přehled aktualit
Akce |

Konference Brownfieldy se letos uskuteční v Kladně

1200-627-konference_brownfieldy

Konference Brownfieldy otevře již po páté problematiku rozvoje brownfieldových lokalit v České republice. Akce se uskuteční 6. června 2023 v Kladně a bude se zabývat proměnou městských periferií v atraktivní lokality pro bydlení i podnikání. Letošní ročník se také zaměří na rozvoj velkých brownfieldových lokalit.

Odborníci z řad investorů, urbanistů a architektů budou spolu se starosty a zástupci státní správy hledat cesty, jak dát brownfieldům dlouhodobě udržitelnou funkci a patřičnou kvalitu. Program nabídne výběr inspirativních českých i zahraničních projektů a řadu diskuzí.

  • Jaké nástroje má město, aby mohlo ovlivnit rozvoj na svém území? A umí je využívat?
  • Jakým způsobem dojít ke konsenzu mezi investorem a městem na budoucí podobě rozsáhlých brownfieldových lokalit?
  • Lze společně vytvářet veřejný prostor, občanskou vybavenost, infrastrukturu a přinášet do českých měst kvalitní architekturu?

Buďte u toho a zajistěte si své vstupenky na konferenci ještě dnes!

O konferenci

Konference Brownfieldy je platforma pro dialog soukromé a veřejné sféry o rozvoji brownfieldových lokalit v České republice. V průběhu jednoho dne se zde potkají odborníci na územní plánování, development, architekturu, životní prostředí, průmysl a další. Akci pořádá agentura CzechInvest, Asociace developerů a Kateřina Kubizňáková. Konference se koná za podpory Ministerstva průmyslu a obchodu ČR.

Kompletní informace k programu, který je postupně upřesňován, naleznete ZDE.

Podobné články